Haber

Reynmen’e İmzalı Forma Veren Fatih Terim’den Güldüren Ekonomi Tavsiyeleri

Bildiğiniz gibi Reynmen sosyal medyanın tanınmış isimlerinden biri. Vine, Scorp, YouTube dedikten sonra artık tamamen şarkıcılık kariyerine odaklanmış durumda. Bu akşam Instagram hikayeler bölümünde ünlü teknik direktör Fatih Terim’le birlikte çekilmiş bir fotoğrafını paylaşan Reynmen, herkesi güldürdü.

Reynmen lakaplı Yusuf Aktaş, sosyal medyada başladığı müzisyenlik kariyerine devam ediyor ve halen geniş bir hayran kitlesine sahip.

Instagram’da 6,8 milyon takipçiye ulaşan fenomen, müzikleriyle de oldukça popüler. Bildiğiniz gibi konserlerde hayranların çektiği her video viral oluyor. Öte yandan aşk hayatı da yakından takip ediliyor.

Fenomen Reynmen, geçtiğimiz günlerde Şampiyonlar Ligi gibi bir konuk listesiyle doğum gününü kutlayan ünlü teknik direktör Fatih Terim ile sosyal medyada bir görsel paylaştı.

Fatih Terim geçtiğimiz günlerde 70’inci yaş gününü kutladı. Doğum günü partisine katılan ünlüler arasında Kıvanç Tatlıtuğ, Acun Ilıcalı ve Yılmaz Erdoğan gibi isimler de yer aldı.

Fenomen Reynmen, Fatih Terim’i uçakta yakaladı!

Aynı uçakta seyahat ettiklerini öğrenince Fatih Terim’den formasını imzalamasını isteyen Yusuf Aktaş, imzasını almak için büyük bir heyecanla bekliyordu. O sırada arkadakilerin ‘Öğretmenime imza parası verilirse…’ diye güldüğü duyuldu.

Fatih Terim ise imzanın ardından Reynmen’e dönerek, “Takıldığın yerde sat!” dedi. Herkesin yüksek sesle gülmesini sağlayarak söyledi.

Fatih Terim’in ekonomik tavsiyesi üzerine Yusuf Aktaş da gülmeye başladı.

İşte Fatih Terim’den Reynmen’e muhteşem ekonomi tavsiyesi:

ferizlihaber.xyz

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu