Haber

2 Eylül’de Son Dakika Magazin Haberlerini ve Güncel Magazin Olaylarını Anlatıyoruz!

‘Güncel magazin haberleri neler? Bugün magazin dünyasında hangi ünlü isimler çok konuşuldu?’ gibi sorularınıza cevap verecek tüm haberler için sizi içeriklere yönlendirebiliriz…

1. Sevilen oyuncu Yılmaz Erdoğan, Levent metrosunda bir müzisyene eşlik etti ve onu sesiyle büyüledi.

2. Survivor Panorama programında sunucu olarak yer alan Semih Öztürk, A Milli Voleybol Grubumuzun yıldızlarından Ebrar Karakurt’a saldırdı.

3. Ali Sabancı ve Vuslat Doğan Sabancı’nın Yunanistan’da geçirdikleri tekne kazasının ardından çiftin son durumuna ilişkin yeni bilgiler paylaşıldı. Sabah yazarı Bülent Cankurt, Sabancı çiftini bekleyen zorlu yolu yazdı.

4. İşi ve lüks hayatıyla adından söz ettiren Dilan Polat, eşinin koltuk altlarını sevdiğini söyleyerek yeniden gündeme gelmeyi başardı.

5. Sinan Akçıl, yerli otomobil TOGG’un sahibi olabilmek için iki otomobilini sattı ancak teslim süresi boyunca otomobilsiz kalmak istemeyen şarkıcı, Tesla’nın 3,2 milyon TL değerindeki modelini satın aldı.

6. Sosyal medya içerik üreticisi ve yazarı Aşkım Kapışmak, ‘cinsel ilişki sırasında travmaların da geçtiğini’ belirterek gündem oldu.

7. Venedik Sinema Festivali 21. Kineo Ödül Töreni’nde ‘Uluslararası En İyi Kadın Oyuncu’ ödülünü kazanan Demet Özdemir, filtresiz ve shopsuz fotoğraflarıyla konuşuldu.

Ali Cabbar’ın yaptığı müziklerle büyük bir üne kavuşan 8. müzisyen Buyruk Can İğrek, Instagram yayınında kendisini küçümseyen takipçilerine “Zaten iki şarkınız var” diyerek yanıt verdi.

9. Aylık 100 milyon dinleyiciye sahip ilk kadın müzisyen olan Taylor Swift’in itibarı konusunda bazı tartışmalar yaşandı.

10. Son dönemde sosyal medya platformlarında yaptığı canlı yayınlarla adından söz ettiren Serdar Ortaç, son yayınında Tiktok’a karşı sert sözler kullandı.

11. Özellikle Güneşi Gördüm filmindeki Kadri rolüyle anılan ünlü oyuncu Cemal Toktaş’ın, ailesiyle birlikte çektiği fotoğrafta Sübhaneke namazıyla alay ettiği iddia edildi.

12. Dört yıldır evli olan Sophie Turner ve Joe Jones, boşanmışlar arasına katılıyor!

sehzadelerajans.xyz

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Ankara evden eve nakliyat
ümraniye evden eve nakliyat
Başa dön tuşu