Haber

Seyhan voleybolcular müzeye 6 kupa daha getirdi

Seyhan Belediyespor Kulübü, 2022-2023 döneminde kazandığı şampiyonluklarla voleybol branşına damgasını vurdu. 5 kategoride birincilik, bir kategoride ikincilik elde eden mavi-beyazlılar, altı kupayı daha müzelerine kazandırmayı başardı.

Seyhan Belediyespor Kulübü voleybol branşında başarılı bir performans sergileyerek beş kategoride birincilik, bir kategoride ikincilik elde etti. Menderes Spor Salonda düzenlenen kupa ve madalya törenine katılarak kategorilerinde birinci ve dereceye giren kulüplerin yönetim, teknik heyet ve sporcu takımlarını tebrik eden Seyhan Belediye Başkanı Akif Kemal Akay, “Adanamız çok zor bir dönemden geçti. Voleybol branşında geçmişte iyi bir konuma sahip olan ve Türk sporuna önemli sporcular kazandıran oyuncu, “Seyhan Belediyespor Kulübümüzün aldığı ödüllerle gurur duyuyoruz. Tüm antrenör ve sporcularımızı tebrik ediyor, başarılarının devamını diliyorum” dedi.

Gençlik ve Spor İl Müdürü Muzaffer Çintimar da başarılı olan kulüpleri tebrik ederek kutlarken, törene kulüp temsilcilerinin yanı sıra antrenörler, sporcular ve çok sayıda veli katıldı.

Seyhan Belelediyespor Kulübü’nün voleybol branşında elde ettiği derecelerin Küçük Erkeklerde Adana Birinciliği, Yıldız Erkeklerde Adana Birinciliği, Küçük Erkeklerde Adana Birinciliği, Küçük Kızlarda İl Birinciliği, Yıldız Kızlarda İl Birinciliği olduğu belirtildi. , Genç Kızlarda Adana 2.liği. – ADANA

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu