Haber

Oğuzhan Uğur: Bizden devlete düşman yok

Oğuzhan Uğur, İrtibat Başkanlığı, Afad ve Ahbap ile birlikte hedef gösterdikten sonra birlikte çalıştıklarını hatırlatarak, “Devlete düşman olmayacağız. O kadar!” söz konusu.

Uğur, “Bunu 8 Şubat’ta yazdım. Tekrar tekrar okuyun. Hala aynı noktadayız. Devlete düşman olmayacağız. O kadar! Daha fazla açıklama yaparak zaman kaybetmeyeceğim.”

Partisinin kümelenme toplantısında konuşan MHP Genel Lideri Devlet Bahçeli, “Devleti bir kenara itip koca koca ve çavuş faiziyle yardım toplayarak bu kapsamda paralel sınır tesis edilmesi devletin güvenilirliğini gölgelemektedir. Gözümüzde prestij olmaması gereken hata, “Afet bölgesinde neyin peşinde? Devletin ayak uyduramadığı, Ahbapların ve Babalacılar’ın kanat çırptığı ne var? Bu dolandırıcılar artık Türk televizyonlarında yer almamalı. Bulundukları dalı kestiklerini ne zaman anlayacaklar?” sözlerini kullanmıştı.

Bahçeli’nin kararlılığının ardından paylaşımda bulunan Uğur, “Devletimizin yetkili kurumlarıyla koordineli bir şekilde çalışıyoruz. Ayrıca MHP’li ve ülkücü birçok arkadaşımız bize büyük destek verdiler. Sayın Bahçeli’ye yanlış bilgi verildiğine inanıyoruz. Hiçbir ayrım gözetmeksizin birlik ve beraberlik içerisindeyiz” dedi. (HABER MERKEZİ)

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu