Yaşam

Metin Akdülger kavganın nedenini açıkladı

‘Sandık Kokusu’ dizisinde ‘Atilla’ karakterini canlandıran Metin Akdülger’in, trafikte tartıştığı adama darp ettiği iddia edildi.

Açıklama yapan Akdülger, kaza sonrası üzerine geldiğini düşündüğü adamı uzaklaştırmak için ittiğini, bahsedildiği gibi bir kavganın yaşanmadığını söyledi. Oyuncu, Instagram hesabından yaptığı paylaşımda şu ifadeleri kullandı:

“Bugün trafikte yaşadığım tatsız olayla ilgili çıkan haber gerçeği yansıtmamaktadır. Yol tarifi alma ve verme konusunda yaşanan anlaşmazlık sonucu küçük bir kaza geçirdim ve o andaki gerginlik nedeniyle şoförle tartıştık. başka bir aracın sürücüsü.

‘ÜSTÜME GELECEĞİNİ DÜŞÜNÜYORUM’

Haberde de belirtildiği gibi araçtan indirilip darp edilmesi gibi bir durum söz konusu değil. Bana doğru geldiğini düşündüğüm anda beyefendiyi benden uzaklaştırmak için elimle ittim, habere konu olan görüntü bu ana ait.

Kazanın ardından birbirimizden iletişim bilgilerini aldık, konuyla ilgili işlemleri sürdürüyoruz. “Kamuoyunun önüne bu şekilde çıktığım ve bana değer veren insanları utandırdığım için üzgünüm.”

(HABER MERKEZİ)

haberbigadic.com.tr

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Ankara evden eve nakliyat
ümraniye evden eve nakliyat
Başa dön tuşu