Haber

Koş Kaos Var! Seren Serengil’den ayrılan Arto Koşa Koşa, Gülben Ergen’den özür diledi, Ne oldu?

Evet arkadaşlar bir zamanın daha kapanışına tanık oluyoruz! Anlatmasam programının sunucuları Seren Serengil, Bircan Bali ve Arto ortada su sızdırmıyor, programda önlerine geleni eleştiriyorlardı. Bu tanıdık isimlerden biri de Seren Serengil’in yıllardır bahsettiği ve resmen takıntı haline geldiği Gülben Ergen’di.

Ancak son zamanlarda Arto-Seren Serengil-Bircan Bali’nin ortasında esen soğuk rüzgarlar sonucunda tuhaf şeyler oldu. Ne olduğunu görelim?

Seren Serengil ile Gülben Ergen arasındaki soğuk savaşı uzun uzun anlatmayacağım. Hatta yıllardır devam eden bu durumu özetleyen ikonik bir kare var.

Öyle bir nefret düşünün ki Seren Serengil’in köpeği Tiny bile “Gülben” ismini duyunca sinirlenip havladı…

Seren Serengil, Bircan Bali ve Arto ile birlikte Beyaz TV’de yayınlanan ‘Anlatmazsam’ programını sunuyor biliyorsunuz. Su sızdırmayan bu grup son günlerde dağılmanın eşiğine geldi.

Geçtiğimiz günlerde Bircan Bali ile Seren Serengil arasında canlı yayında tartışma yaşanmış ve ikili arasında ‘beni kesme’ gerilimi yaşanmıştı.

Bircan Bali ile yaşadığı tartışmanın ardından Seren Serengil’in çenesi kilitlendi ve Seren Serengil hastaneye giderek müşahede altına alındı.

Üçlü arasında esen soğuk rüzgar devam ederken, Seren Serengil stüdyodan ayrılarak koronavirüse yakalandığını söyledi.

Yaşananlardan sonra Arto ve Bircan Bali’ye gönderme olduğunu düşündüğümüz Seren Serengil, bu paylaşımıyla çok konuşuldu.

‘Boş ver Seren kim onlar muhatabın olacaklar. Cevap verme! ‘Seviyeni düşürüyorsun’ dedim. Ama sabır bir yere kadardır. Hayattaki en ucuz hamle, biriyle aranız bozukken gidip düşmanına yaklaşmaktır. Basit ve kalitesiz insanların yapacağı şey buydu.’

Sonra yaptığı bu mobbing paylaşımıyla güzelden güzele kafaları karıştırdı…

Arto gerçek bombayı patlattı! Seren Serengil’in kanlı bıçakla birlikte olduğu Gülben Ergen’i dinlemeye giden Arto, “Boş yere birbirimizden uzak durduk” sözleriyle gündem oldu!

Sahnede Gülben Ergen’den özür dileyen Arto, “Seni çok seviyorum, özür dilerim. Yaptığım hatalar, söylediğim sözler için özür dilerim” sözleriyle hem Gülben Ergen’i hem de izleyenleri şaşırttı.

Bakalım Seren Serengil bu hamleye nasıl tepki verecek. Bekleyip göreceğiz…

Arto’nun Gülben Ergen’le ilgili zehirli sözlerinin ardından böyle bir adım atması hakkında ne düşünüyorsunuz?

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Göz Atın
Kapalı
Başa dön tuşu