Haber

Kılıçdaroğlu yeni ofisini açtı! Geçmişte ortaklık yaptığı isimlerle artık komşudur.

Cumhurbaşkanlığı seçimlerindeki yenilgisinin ardından koltuğu sallanmaya başlayan Kemal Kılıçdaroğlu, geçtiğimiz günlerde yapılan kongreyle başkanlık koltuğunu Özgür Özel’e kaptırdı. Bundan sonra nasıl bir yol izleyeceği merak edilen Kılıçdaroğlu, kuracağı vakıf üzerinden siyasete devam etme kararı aldı.

ORTAKLARIYLA MAHALLESİ OLDU

Kılıçdaroğlu, makamı için İYİ Parti, DEVA ve Gelecek partilerinin genel merkezlerinin bulunduğu Mustafa Kemal Mahallesi’ni tercih etti. UYGUN Partisi Genel Başkanı Meral Akşener, DEVA Partisi Genel Başkanı Ali Babacan ve Gelecek Partisi Genel Başkanı Ahmet Davutoğlu’nun bitişiğinde bulunan Kılıçdaroğlu’nun ofisi müstakil bir binada yer alıyor.

İSTANBUL’DA DA OFİSİ OLACAK

Kiralık ofis dubleks olup 3 odalıdır. Salı günü ilk ziyaretçilerini ağırlayan Kılıçdaroğlu için İstanbul’da çalışma ofisi kurulacağı belirtildi.

ERDOĞAN GÖNDERİLDİ

Cumhurbaşkanı Erdoğan, partisinin küme toplantısında yaptığı konuşmada, “Eski liderler sanırım bir ofis açtılar, umarım oradaki mutfağı unutmamışlardır.”

KILIÇDAROĞLU’NUN CEVABI ZOR OLDU

Kılıçdaroğlu da sosyal medya hesabından Erdoğan’a yanıt olarak şu paylaşımı yaptı: “Erdoğan bugün bana yemek konusunda gönderme yaptı. Merak etmeyin, bir lokma haram olmayan mutfağı unutmam. Bırakın mutfağı. evim, sarayının mutfağını haramdan nasıl arındıracağını düşün.” “Eğer ‘Bunu yapamam’ diyorsanız ki bu çok zor, insanların mutfaklarının yanmasından endişe edin.”

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu