Yaşam

Fenomen dizide “Küçük Osman” karakterini canlandırıyordu! İşte Emir Berke Zincidi’nin son hali

Bir devir izlenme rekorları kıran O denli Bir Geçer Vakit ki’nin oyuncularının son hali hayranları tarafından merak konusu. Şimdilerde her biri başarılı üretimlerde rol alan dizinin oyuncularından Buyruk Berke Zincidi toplumsal medyada epey etkin.

BAŞARILI PERFORMANSIYLA AKILLARDA KALDI

Dizide “Osman” karakterine hayat veren Buyruk Berke Zincidi, o periyot yaşı küçük olmasına karşın başarılı performansıyla tam not almıştı. Dizide daima gözü yaşlı olan Osman, bu halde olarak hafızalara kazınmıştı.

KARŞILAŞTIRMA YAPTI

Genç oyuncu, dizideki çocukluk halinin olduğu fotoğrafın önünde verdiği pozu toplumsal medya hesabından paylaştı. Toplumsal medya kullanıcıları Zincidi’nin paylaşımına “Çocukken tatlıydın, şimdi de yakışıklı olmuşsun” yorumunda bulundu.

EMİR BERKE ZİNCİDİ KİMDİR?

Emir Berke Zincidi (d. 4 Ekim 2005, Ankara), Türk oyuncu. Babası bir model olan Zincidi, 2 yaşında anne ve babası tarafından bir ajansa yazdırılmış ve pek çok reklam sinemasında oynadıktan sonra O denli Bir Geçer Vakit ki isimli dizi için iki yüz çocuk ortasından seçilerek dizide Osman Akarsu karakterini canlandırmıştır. Dizide iki oyuncu koçu tarafından rolüne hazırlanan Zincidi, pedagog eşliğinde çekimlere katılmıştır. 2012’nin Eylül ayında yayınlanmaya başlanan dizinin üçüncü sezonunda Osman karakterinin on yıl sonraki hali canlandırılmıştır ve Emir Berke Zincidi’nin yerini Gün Koper almıştır. Bu rol ile “Ayakligazete.com 2010 Yılı Televizyon Yıldızları” ödül merasiminde “Yılın En İyi Çocuk Oyuncusu” mükafatını aldı. 2014’ten itibaren Küçük Ağa dizisinde Mehmet Can Acar (Küçük Ağa) karakterini canlandırdı. Aynı zamanda Disney Channel isimli çocuk-gençlik kanalında da bir yarışmanın özel bölümünde yer almıştır. 2015 yılının Şubat ayından itibaren Garanti Bankası’nın Bonus reklamlarında yer almıştır. Birebir yıl Erler Sinema üretimi Bir Deniz Öyküsü dizisinde Deniz rolünü oynadı.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu