Yaşam

Başrollerini Ahsen Eroğlu ve Ozan Dolunay’ın paylaştığı ‘Merve Kult’ Filminin Vizyon Tarihi Açıklandı!

Ahsen Eroğlu, Ozan Dolunay, Zuhal Olcay, Ferit Aktuğ gibi çok başarılı isimlerin yer aldığı yeni Netflix dizisi ‘Merve Kült’, Halkla İlişkiler Müdürü Merve’nin hayatını izleyiciye sunacak. Başrollerini genç neslin sevilen iki ismi Ahsen Eroğlu ve Ozan Dolunay’ın paylaştığı “Merve Kult” filminin merakla beklenen tanıtımı yayınlandı.

Gelin hep birlikte sosyal medyadan yansımalara bakalım.

Orta dizisinde menajerimin canlandırdığı Dicle karakteriyle milyonların sevgilisi Ahsen Eroğlu ve Ozan Dolunay’ı tek tek buluşturan yeni film Merve Kült’ün çekimlerine geçtiğimiz yıl başlandı.

Netflix için çekilecek filmin oyuncu kadrosunda başrollerin yanı sıra Olgun Toker ve Zuhal Olcay, Esra Akkaya, Ege Aydan ve Ahu Yağtu gibi birçok başarılı isim yer alıyor.

Ceylan Naz Baycan’ın Merve Kült adlı kitabından uyarlama olarak seyirciyle buluşacak olan sinema, Halkla İlişkiler Müdürü olan Merve’nin hayatını anlatıyor.

Filmde ‘Merve’yi Eroğlu, ‘Anıl’ı ise Dolunay oynayacak. Usta oyuncu Zuhal Olcay, Merve’nin annesi Nevra’yı oynayacak.

Son olarak 43 yaşındaki başarılı oyuncu Ferit Aktuğ ekibe katıldı. Sinemada ‘Şahmuz’ isimli bir karaktere hayat verecek.

Genç neslin iki sevilen ismi Ahsen Eroğlu ve Ozan Dolunay’ın başrolde yer aldığı ‘Merve Kült’ filminin beklenen tanıtımı yayınlandı.

?

Sosyal medyadan gelen tepkilere bir göz atalım:

?

?

?

?

?

?

?

?

?

?

?

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu